OVER
ONS

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

1957

Oprichting Kegelbaan

1968

Eerste ideeën voor een nieuw studentencafé

1969

Verbouwing van de kegelbaan tot bruin café; Lorre opent voor het eerst haar deuren

1976

Verbouwing, kegelbaan wordt opgerold en meer plaats voor dansen en optredens.

2005

‘De grote verbouwing’ tot moderne studentendiscotheek.

2018

In de zomer van 2018 is Lorre opnieuw een grote verbouwing ondergaan. Naast een nieuwe vloer is er een nieuwe indeling en Lorre ziet er strakker uit dan ooit tevoren.

Marieke Algie

Marketing en Promo
promo@lorre.nl

Roderick van 't Wout

President
president@lorre.nl

Nicolette Akkersdijk

Secretaris
secretaris@lorre.nl

Sybren Hoekstra

Vice-President
vice@lorre.nl

Django Jagt

Thesaurier
thesaurier@lorre.nl

Olivier Brouwer

Inventaris
inventaris@lorre.nl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.